O firmě P.V.DOMES s.r.o.

Společnost P.V.Domes je obchodní a servisní partner, nabíjecích stanic ejoin v České republice. Naší vizí a cílem je jejich strategické rozmisťování v prostorech, kde se běžně zdržuje větší množství lidí, jako jsou obchodní centra, restaurace rychlého občerstvení a turistické destinace, díky čemuž budou naše nabíječky lidem vždy po ruce.

Stejně tak si ale uvědomujeme, že se stále jedná o něco nového, a lidem je potřeba nabídnout co nejlepší dostupnost našich produktů.

Nabíjecí stanici na stěnu 1x22kw si můžete vyzkoušet a prohlédnou v areálu naší společnosti. K dispozici je velký výběr typů a variant pro domácí a komerční využití, je zde možnost nastavení výkonu podle technických podmínek a potřeb klienta.

Na přání zákazníka je možné na instalovat, wifi, smart funkce, unikátní softwarové vybavení-např. čtečku čárových kodů nebo čtečku registračních značek,konektory jsou jsou univerzální pro všechny typy el. a hybridní automobily.

Nabíjecí stanice E-join se vyznačují výborným poměrem kvality a ceny.

Zájemcům poskytneme všechny informace a osobní přístup s respektováním jejich osobních požadavků.V případě zájmu pošleme potřebné informace, osobně předvedeme a vysvětlíme. Pro klienta zajištujeme veškeré nutné dodávky, montáž(osazení a zapojení stanice, revize),